Nauji butai | Nauji kotedžai | Nauji namai | Nauji sklypai

Nauji.lt – perkantiems ir parduodantiems naujus butus, kotedžus, namus ir sklypus


* * *
NAUJI.LT, teikiant paslaugą, suteikia Klientui virtualią erdvę, kurioje Klientas turi galimybę viešai paskelbti informaciją apie parduodamus naujus nekilnojamojo turto objektus, o Klientas už paslaugą, t.y. už galimybę viešai paskelbti informaciją apie parduodamus naujus nekilnojamojo turto objektus, įsipareigoja mokėti paslaugos kainą nustatyta tvarka.

Paslaugos kaina yra 26 €/mėn. už vieno nekilnojamojo turto projekto viešą demonstravimą.

NAUJI.LT nekilnojamojo turto projektų demonstravimas vykdomas rikiuojant visus projektus atsitiktine tvarka. Atsitiktinė tvarka užtikrinama kas 10 minučių kiekvienam nekilnojamojo turto projektui automatiškai suteikiant vis kitą atsitiktinę rikiavimo eilės reikšmę.

* * *

Tinklalapis Nauji.lt – tai specializuota erdvė internete, kurioje pateikiama informacija apie Lietuvoje plėtojamus naujus NT projektus ir parduodamus naujus butus, kotedžus, namus ir sklypus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Lietuvos kurortuose.

Nekilnojamojo turto projektų plėtotojams tinklalapis www.Nauji.lt – tai patraukli erdvė pristatyti plėtojamus NT projektus, pateikti projekto fotonuotrauką arba meninę vizualizaciją bei plėtojamo nekilnojamojo turto projekto aprašymą. Tinklalapio www.Nauji.lt lankytojai, susidomėję nekilnojamojo turto projektu, perkeliami į nekilnojamojo turto plėtotojo tinklalapį, kuriame gali gauti platesnę informaciją apie konkretų nekilnojamojo turto projektą, susipažinti su parduodamais butais, kotedžais, namais ar sklypais bei kita aktualia informacija.

  • Trumpas, aiškus ir patrauklus tinklalapio pavadinimas, reprezentatyvi informacijos pateikimo erdvė ir tikslinė nekilnojamojo turto pirkėjų auditorija yra tai, ką tinklalapis www.Nauji.lt siūlo nekilnojamojo turto plėtotojams. Tinklalapis www.Nauji.lt – tai kokybiško interneto lankytojų, besidominčių naujais nekilnojamojo turto projektais, srauto šaltinis, kuris padės paspartinti nekilnojamojo turto objektų pardavimus. 
  • Tinklalapis www.Nauji.lt siekia išlaikyti ypač konkurencingą vieno potencialaus kliento pasiekimo kainą ir demonstruoja patrauklius konversijos rodiklius.
  • Pristatant nekilnojamo turto projektus tinklalapyje www.Nauji.lt, didėja plėtojamų nekilnojamojo turto objektų žinomumas.
  • Tinklalapyje www.Nauji.lt įdiegta galimybė ypač patraukliai pristatyti trumpalaikius pasiūlymus nekilnojamojo turto pirkėjams – tinklalapio www.Nauji.lt lankytojams.
  • Nekilnojamojo turto skelbimai tinklalapyje www.Nauji.lt demonstruojami atsitiktine tvarka, todėl visų nekilnojamojo turto plėtotojų galimybės varžytis dėl lankytojų dėmesio yra lygiavertės.

Nekilnojamojo turto pirkėjams tinklalapis www.Nauji.lt – tai informacinė sistema, kurioje patogiai, lengvai ir paprastai pateikiama informacija apie naujus butus, kotedžus, namus ir sklypus parduodamus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Lietuvos kurortuose.

  • Plėtojami nekilnojamojo turto projektai pateikiami pagal miestus – Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir Lietuvos kurortai.
  • Lankytojams suteikta galimybė filtruoti parduodamus objektus konkrečiame mieste.
  • Lankytojui susidomėjus konkrečiu nekilnojamojo turto projektu, interneto nuorodos pagalba lankytojas perkeliamas į nekilnojamojo turto plėtotojo tinklalapį, kuriame pateikiama išsamesnė informacija apie nekilnojamojo turto projektą.