Pasirinkimas įsigyti naują butą miesto senamiestyje visada yra žavingas. Toks pirkėjo pasirinkimas demonstruoja pirkėjo išskirtinumą bei jo poreikių, skonio išskirtinumą. Naujas butas senamiestyje, nesvarbu, ar tai bus naujas butas Vilniaus senamiestyje, Kauno senamiestyje ar Klaipėdos senamiestyje, neabejotinai tai yra išskirtinis pirkinys.

TURI IŠLIEKAMĄJĄ VERTĘ. Ribotos galimybės senamiesčiuose statyti naujus statinius bei sudėtingos esamų statinių rekonstrukcijos galimybės sąlygoją, kad naujų butų pasiūla senamiestyje niekada nebus didelė, todėl nauji butai senamiestyje visada išlaikys savo vertę ir kainą.  Tendencijos rodo, kad labai dažnai naujų butų projektai senamiesčiuose būna nedideli – iki 40 butų. Todėl naujų butų pasiūla senamiesčiuose paprastai nėra didelė.

STRATEGIŠKAI PATOGI MIESTO VIETA. Senamiestis visada buvo ir bus strategiškai patogi vieta. Senamiestis dažnai būna pramoginių, kultūrinių traukos centrų epicentras. Gyvenimas senamiestyje suteikia galimybę gyventi netoli prabangių biurų, prabangos prekių parduotuvių, aukštos klasės restoranų – visas šias vietas įmanoma pasiekti negaištant daug laiko, pėsčiomis.

SOCIALINIS STATUSAS. Gyvenimas senamiestyje demonstruosite tam tikrą žmogaus socialinį identitetą. Bendrumas su gyvenančiais senamiestyje neabejotinai sustiprina asmens įvaizdį.

MADINGUMAS. Gyventi senamiestyje visada buvo ir bus madinga. Daugelis siekia apsigyventi senamiestyje nepaisant to, kad būsto kainos senamiestyje paprastai būna didžiausios mieste. Senamiestis – tai savotiškas kultūrinis ir komercinis centras. Gyvenimas senamiestyje užtikrins, kad visada būsite įvykių sūkuryje.