Patys tikriausi pirkėjai Jūsų parduodamam turtui:

Nauji.lt skelbimo talpinimo planai:

 • Planas "METAI" - 590 €/per metus/vienam NT projektui.
 • Planas "MĖNUO" - 59 €/per mėnesį/vienam NT projektui.
 • Planas "GREITAI STARTUOSIME" - 0 €/5 mėn. laikotarpiui iki prekybos pradžios/vienam NT projektui.

 • REKOMENDACIJA: patalpinkite NT projekto informaciją į Nauji.lt likus 5 mėnesiams iki NT projekto pardavimų starto dienos ir rinkitės planą "METAI"!
  Per 17 mėn. (už 590 €) sulauksite: apie 1500-1900 butų pirkėjų, arba 400-600 kotedžų pirkėjų, arba 200-400 namų pirkėjų.

Papildoma nauda:

 • Antras skelbimas "Naujienos pirkėjams" formatu - nemokamai. NT projekto vystytojas nuolatos nemokamai gali naudotis "Naujienos pirkėjams" (atvaizduojama žaliame fone) paslauga ir tokiu būdu nuo 100 proc. iki 200 proc. padidinti NT projekto informacijos (skelbimo) paspaudimų (potencialių pirkėjų apsilankymų NT projekto web puslapyje) kiekį.

Registruotis ir paskelbti

... ir dar:

 • "Nauji.lt lankytojai - kas jie?" – Į www.Nauji.lt lankytojai patenka iš Google paieškos, kur jie įveda arba “nauji butai Vilniuje”, arba “nauji kotedžai Kaune”, arba įvairius kitus paieškos raktinius žodžius. Per 10 metų www.Nauji.lt Google paieškos rezultatuose užsitarnavo aukštas pozicijas ir tai generuoja stabilius lankytojų srautus, kurie domisi naujos statybos objektais: Vilniuje - apie 1200-1500 lankytojų/mėn., Kaune - apie 400-550 lankytojų/mėn., Klaipėdoje - 100-300 lankytojų/mėn., kurortuose - apie 100 lankytojų/mėn.;
 • "Nauji.lt lankytojai - kokie jie?" - Kai potencialus NT pirkėjas per Google paieškos rezultatus patenka į Nauji.lt ir per Nauji.lt patenka į Jūsų NT projekto interneto svetainę, potencialus pirkėjas būna savo įsitraukimo išsirinkti būstą maksimume, jo neblaško jokie kiti asmeniniai interesai ir visas dėmesys būna sufokusuotas į nekilnojamojo turto paiešką.

  Nauji.lt Jums suteikia pačius geriausius momentus pasirodyti savo potencialiam klientui

  Kai analizuosite Google Analytics statistinius duomenis, kokybinių parametrų prasme Nauji.lt sugeneruoto lankytojų srauto statistiniai rodikliai, tokie kaip Jūsų NT projekto interneto svetainėje praleistas laikas ar peržiūrėtų puslapių skaičius, yra reikšmingai geresni nei Google ar Facebook banerių sugeneruoto lankytojų srauto (pažiūrėkite Google analytics statistikos ataskaitas!) ir tam yra logiškas paaiškinimas... dažniausiai Google ar Facebook baneriai potencialiam pirkėjui pasirodo tada, kai potencialus pirkėjas internete leidžia laisvalaikį ir yra susifokusavęs ne į NT pirkimą, o į kitus savo asmeninius pramoginius interesus, pvz. skaito dienos naujienas, ieško orų prognozės, skaito įdomų straipsnį ir t.t., ir pan., o tai savo ruožtu lems, kad išlaidas už banerio paspaudimą Jūs patyrėte, tačiau potencialaus pirkėjo dėmesį pritraukėte ne pačiu Jums parankiausiu momentu.

  Su Nauji.lt Jūs potencialaus pirkėjo dėmesį pritraukiate pačiu Jums parankiausiu momentu.

NT projektų skelbimų rotavimas:

 • Nauji.lt nekilnojamojo turto projektų skelbimų demonstravimas ir rotavimas vykdomas rikiuojant projektų skelbimus atsitiktine tvarka - kiekvienam lankytojui projektai demonstruojami vis kita atsitiktine tvarka, taip užtikrinant visų NT projektų ir projektų vystytojų lygiateisiškumą ir lygiavertiškumą.